جشنواره تولید محتوای دیجیتال

کسب رتبه اول جشنواره تولید محتوای دیجیتال ایران

تیم پارسا متشکل از سه عضو دارای مدارک کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مترجمی زبان و گرافیک در جشنواره تولید محتوای دیجیتال ایران حضور یافت و موفق به کسب رتبه اول و دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره از وزیر محترم ارشاد جناب آقای دکتر جنتی گردید.

هدف تیم پارسا رقابت در میان نخبگان و تولیدکنندگان محتوای دیجیتال ایران بود تا توانایی تیم فنی خود را در یک رقابت ملی مورد آزمون قرار دهد.

هدف از برگزاری جشنواره تولید محتوای دیجیتال ایران اهتمام به ایده ها و محتوای برنامه های طراحی شده توسط تیم های متخصص است. در این جشنواره 200 تیم شرکت کردند که در مرحله اول 100 تیم و در مرحله نهایی 33 تیم برگزیده طی 12 ساعت به رقابت پرداختند.
این تیم ها به قید قرعه بر یکی از موضوعات جشنواره به عنوان چالش جامعه کار کرده و سناریو، محتوا، طرح کسب و کار، UI و UX سایت، اپلیکیشن و یازی رایانه ای مرتبط را ایجاد می نمودند.

به گفته دبیر جشنواره علت تخصیص رتبه اول به تیم پارسا رعایت اصول فنی و علمی تولید محتوا، سناریو نویسی دقیق، رسم فلوچارت ها، مشخص نمودن فرایندهای برنامه، ارائه طرح کسب و کار و ارائه مستندی کامل به همراه مراجع معتبر بوده است که این تیم را نسبت به رقبا حائز بالاترین رتبه نموده است.

با توجه به پیشرفت و تغییرات سریع در حوزه فناوری اطلاعات و روی کار آمدن روش ها و ابزارهای جدید، این تیم علاوه بر تولید محتوای دیجیتال در حال تخقیق و توسعه به منظور طراحی و توسعه نرم افزارهای تحلیل کلان داده ها برای استفاده مدیران در سطح کلان تصمیم گیری در کشور، وزارت خانه ها و سازمان ها است.